close

Thermo Hot

Thermo Hot

Perskindol Thermo Hot gelis yra įtrynimui skirtas produktas, kurio sudėtyje yra eterinių aliejų. Pirmiausia jis sukelia šaldomąjį poveikį, o vėliau pasireiškia intensyvus šildomasis poveikis. Tai stimuliuoja kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, palengvina skausmą ir skatina gijimo procesą.

Perskindol Thermo Hot gelis tinka skausmui mažinti bei įtampai palengvinti nugaros, juosmens, kaklo ir pečių srityje. Jį galima naudoti kaip pagalbinę priemonę pasireiškus ūminei kreivakaklystei (kaklo stinguliui), su sėdmens nervu susijusiam skausmui ar strėnų skausmui bei norint padėti sušildyti raumenis prieš treniruotę.

Sudėtyje yra bruknuolių, apelsinų žievelių, citrinų eterinių aliejų, kamparo.

Vartojimas

Įtrinti į skaudamas kūno vietas kelis kartus per dieną pagal poreikį.

Svarbi informacija!

Perskindol Thermo Hot gelio negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas ar alergija salicilatams ar bet kuriai aukščiau nurodytai sudedamajai medžiagai. 

Nevartoti ant atvirų žaizdų ar šalia akių. Patekus ant akių, būtina plauti dideliu kiekiu vandens. Nevartoti kartu su orui nepralaidžiais kompresais ar tvarsčiais.

Jei Perskindol Thermo Hot gelis vartojamas ilgiau nei 21 dieną, rekomenduojama daryti trijų dienų pertrauką. Atsargumo dėlei reikia vengti vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Pasireiškus bet kokiam šalutiniam poveikiui, vartojimą būtina nedelsiant nutraukti. Jei simptomai išlieka, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Tai yra patvirtinta medicininė priemonė, todėl prieš naudodami perskaitykite informacinį lapelį, kurį rasite pakuotėje.