close
STIPRESNIS
SKAUSMĄ

Stipresnis už skausmą

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Perskincol Active – Unikalaus šaldančio – šildančio poveikio gelis arba purškalas raumenų ar lengvam potrauminiam skausmui šalinti ir lengvinti.
Pirkti
Perskindol Cool Spray – Greito šaldomojo poveikio purškalas, kuris padeda malšinti skausmą bei mažinti tinimą. Perskindol Cool Spray akimirksniu atšaldo pažeistą vietą ir gydo – tinka mėlynėms, patempimams ir sumušimams gydyti.
Pirkti
Perskindol Thermo Hot – Kaitinamojo poveikio gelis su eteriniais aliejais skausmui mažinti bei įtampai palengvinti nugaros, juosmens, kaklo ir pečių srityje.
Pirkti

INFORMACIJA

Perskindol skirtas visiems

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Perskindol reikalingas tik aktyviai sportuojantiems, toli gražu nėra taip. Kiekvieną dieną atliekame šimtus judesių – nesvarbu ar tai būtų namai, sodas ar biuras.

Judėjimas – tai grožis, gyvybė. Tačiau kai kurių judesių vengiame, nes bijome skausmo. Savo sąnariams ir raumenims padėkite atlikti bet kokį judesį su Perskindol!

Vienas kiekvienam judesiui, nes stipresnis už skausmą.

Kur įsigyti

KONTAKTAI