close

KAIP ATSIRADO VISAME PASAULYJE PRIPAŽĮSTAMAS PERSKINDOL

Perskindol sau sukūrė sėkmingas Šveicarijos tenisininkas ir verslininkas. Dažnai dalyvaudamas teniso turnyruose jis norėjo turėti raumenų skausmą akimirksniu malšinantį preparatą, kuris leistų tęsti žaidimą, būtų necheminis, nelaikomas dopingu ir galėtų būti vartojamas neribotą laiką. Siekiant šių tikslų Perskindol turėjo mažinti skausmą greitai ir veiksmingai, sudėtyje neturėti jokių cheminių ingredientų, būti greitai absorbuojamas, nepalikti riebios plėvelės ar liekanų. 

Perskindol sudėtis laboratorijoje buvo tobulinama net penkis metus, kol reikiamas rezultatas buvo pasiektas. Sukurtas preparatas buvo toks efektyvus, kad 1981-aisiais metais pradėtas platinti ir visoje Šveicarijoje. Beje, pavadinimas PER-SKIN-DOL turi tiesioginę reikšmę: „per – odą – skausmui mažinti“. Klasikinė Perskindol sudėtis yra pagrįsta eterinių aliejų naudojimu (sudėtyje yra net 7 eteriniai aliejai), turi atpažįstamą ir atpalaiduojantį kvapą. Eteriniai aliejai išliko pagrindiniu visų Perskindol produktų komponentu. Visi Perskindol turi terminį efektą – šaldo ir šildo, veikia kaip priešuždegiminiai, skausmą malšinantys gijimo stimuliatoriai. Šiandien namų vaistinėlė be Perskindol yra neįsivaizduojama.

Mes nežinome, kokie yra jūsų siekiai ir iššūkiai, bet mes tikrai žinome, ką jūs pajusite, kai įveiksite visas kliūtis ir pasieksite visus tikslus. Džiaugsmas, pasiekus tikslą, yra panašus pas visus mus. Perskindol tiki, kad laimingas žmogus yra aktyvus žmogus.

MŪSŲ VERTYBĖS IR MISIJA

VEIKSMINGUMAS

Šveicariškos technologijos ir natūrali sudėtis

EKSPERTIŠKUMAS

Gydytojai traumatologai ir sportininkai yra mūsų naujų produktų autoriai

SPORTAS

Skatiname sporto populiarinimą, vystymąsi ir tobulėjimą

AKTYVUS GYVENIMAS

Skatiname nuolatinį fizinį aktyvumą ir judėjimą, kuris gerina kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybę

MES TIKIME, KAD KIEKVIENAS ŽMOGUS YRA VERTAS ILGO, AKTYVAUS IR LAIMINGO GYVENIMO!

IEŠKOKITE PERSKINDOL LIETUVOS VAISTINĖSE

Perskindol medicininiai preparatai yra sukurti farmacinėse laboratorijose laikantis vaistų gamybos reikalavimų. Įsigyjant preparatus būtina konsultuotis su vaistininku ar gydytoju. Lietuvoje Perskindol galite įsigyti visose vaistų prekybos vietose.